Hayatanızdan Çıkarmanız Gereken İnsanlar

Hayatınızdan çıkarmanız gereken insanlar !

Artık insanların bencilliklerinden, anlayışsız olmalarından ve yaptıklarınızın boşa gitmesinden, güven ve hayal kırıklıklarından bunaldınız mı? İnsanlara sürekli şans veriyor ve hala aynı şeylerle mi karşılaşıyorsunuz? Bir türlü insanları tanıyamıyor musunuz? Size verebileceğim bir kaç tavsiye ile hayatınızdaki insanları daha iyi tanıyın, analiz edin ve gereksiz insanları Çıkar Gitsin.Hayatınızdan çıkarmanız gereken insanlar !

1- Hayallerini ve ideallerini dinlemeyenleri, acını, üzüntünü ve mutluluğunu paylaşmayanları Çıkar Gitsin.

2- Kendi yapamadığı şeyler için senin başarılarını küçümseyenleri, hatta dost acı söyler adı altında kıskançlığını kusanları Çıkarın Gitsin. Onun derdi kendisiyle.

3- Senden sürekli alır, alır ve alır.. Vermeye geldiğinde ise beklentisiz ve karşılıksız sevgiden, saygıdan bahsedip dem vurup durur. Değer verdiğin halde değer hatta saygı görmüyorsan, Çıkar Gitsin.

4- Ne yaparsan yap memnun olmaz, mutlu olmaz gülmez. Sürekli bir bahanesi olur. Bunlar mutsuzluktan beslenirler. Çıkarın Gitsin.

5- Saatlerce kendi dertlerini, sıkıntılarını anlatıp anlatıp durur, sen konuşurken sıra bekler, seni dinlemez. Bencillikten adeta kendini kaybetmiştir. Çıkar Gitsin.

6- “Ben buyum, beni böyle kabullen, beğenmiyorsan git” Diyen insanları Çıkarın Gitsin. 

7- Sürekli “yoğunum, hiç zamanım yok” tarzındaki kelimeleri ağzına sakız etmiş, sürekli zamansızlıktan dem vuran, zamanını çöpe atan insanları Çıkarın Gitsin.

8- Tartışmayı bilmeyen, dinlemeyen, kendi fikrini dayatan ve sana saygı göstermeyen insandan bir fayda gelmez. Çıkar Gitsin.

9-  Sen değişmeye çalıştıkça, onun için çabaladıkça o bunları görmezden geliyorsa Çıkar Gitsin.

10- Başkalarının sırlarını sana anlatan, senin sırlarını da başkalarına anlatır. Dedikocuları, Çıkar Gitsin.

11- Bir insandan bir şey öğrenemiyorsan, sürekli zamanını çalıyor ve seni meşgul ediyorsa Çıkarın Gitsin.

12- Sen aramayı, yazmayı kestiğin zaman o da seni aramıyor, yazmıyor halini hatırını sormuyorsa, bütün ilişkiyi, arkadaşlığı sen devam ettiriyorsan Çıkarın Gitsin.

13- Seni sürekli strese sokuyorsa, üstüne geliyorsa, sürekli bir yağ gibi su üstüne çıkmaya çalışıyorsa mutluluğunu bile paylaştığına pişman ediyorsa Çıkarın Gitsin.

 

Bu İçeriği Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top