Psikolog Mert Koşar Kimdir?

Psikolog Mert Koşar, psikoloji, sosyoloji ve felsefe alanlarına kendini adamış bir psikolog ve aynı zamanda sosyolog adayıdır. İstanbul’da ilköğretim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, kendini ve başkalarını daha iyi anlama umuduyla psikoloji bölümünü tercih etmiştir. Üniversite eğitimi süresince birçok etkinlik, seminer, program, kongre panel ve oturuma katılmış, psikoloji ofislerinde, eğitim merkezlerinde ve anaokullarında staj yapmış, sivil toplum kuruluşlarına gönüllü destek vermiştir.

Mert Koşar, Kim Psikoloji kurumunda 2 ay staj ve eğitim görmüştür. İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nde 1 yıl 4 ay boyunca Genel Sekreterlik yapmış, çeşitli eğitim ve programların düzenlenmesine katkı sağlamıştır. Ruh Sağlığı Derneği’nde 10 ay, TPÖÇG’nin ise 1 yıl boyunca okul temsilciliğini üstlenmiştir. Aynı zamanda TPÖÇG’de 1 yıl 6 ay boyunca Website Ekibi’nde görev almış ve 4 yıl Havacılık Psikolojisi, HUP Kongresi ve Uçan Blog sitelerinin web koordinatörlüğünü üstlenmiş aynı zamanda kongrelerinde görev almıştır. Bu süreçlerin yanı sıra 6 ay Akis Eğitim’in Takım Koordinatörlüğü görevini yürütmüştür.

Mert Koşar, 3. sınıftan itibaren klinik alana yönelmek istemiş ve bu doğrultuda 1 ay boyunca Özel Eğitim Merkezi’nde staj yapmış, 10 ay boyunca Neşecan Anaokulu’nda staj görmüş ve 1 yıl boyunca Kıymet Yaman Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde stajyer olarak danışanları incelemiştir.

Mezuniyetinden bu yana online ve yüz yüze terapi hizmeti sağlamaktadır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanarak insanlara destek ve hizmet sunmaktadır. Kariyerine klinik alanında devam etmek isteyen Mert Koşar, öğrenmenin ömür boyu sürdüğüne dikkat çekerek kendisini geliştirecek eğitimler için yurt içinde ve yurt dışında araştırmalar yapmaya devam etmektedir.

Randevu almak için tıklayınız.

Danışanlarımın yorumlarnıı incelemek için tıklayınız.

Online Terapi ve Online Psikologluk Süreci hakkında bilgi için tıklayınız.

Sosyal Medya Bağlantılarım için tıklayınız.

 

Bu İçeriği Paylaşın
Scroll to Top